Universitatea Națională
de Știință și Tehnologie
POLITEHNICA București

Universitatea Națională
de Știință și Tehnologie
POLITEHNICA București

Logo incredere
Instituție de învățământ superior cu grad de încredere ridicat Logo ARACIS
Româna English Français

INDRUMARE STUDENTI LMA ȘI LSTAC anul universitar 2021-2022

 

Responsabil program LMA: conf.univ.dr. Laura Cîţu, laura.citu@upit.ro

 

Indrumător LMA I – conf.univ.dr. Raluca Nitu, raluca.nitu@upit.ro,

Indrumător LMA II – conf.univ.dr. Silvia Boncescu, silvia.dobrin@upit.ro 

Indrumător LMA III – conf.univ.dr. Irina Aldea, irina.aldea@upit.ro

 

Perioadă practică:

LMA I: perioadă semestrul  II (40 de ore)

LMA II: perioadă  semestrul I (40 de ore) + semestrul II (40 de ore)

 

Indrumare practică: conf.univ.dr. Irina Aldea, irina.aldea@upit.ro

                                  conf.univ.dr. Cristina Ungureanu, cristina.ungureanu@upit.ro                           

                                                                                                           

Responsabil program LSTAC: Conf.univ.dr. Cristina Ilinca, cristina.ilinca@upit.ro

 

Indrumător LSTAC I- Conf.univ.dr. Cristina Ilinca, cristina.ilinca@upit.ro

Indrumător LSTAC II – lect.univ.dr. Carmen Bizu, carmen.bizu@upit.ro

 

Perioadă practică:

LSTAC I: perioadă semestrul II (40 de ore)

LSTAC II: perioadă semestrul I (40 de ore)

 

Indrumare practică: conf.univ.dr. Marina Tomescu, marina.tomescu@upit.ro

Stiri
S.I.I.M.A.D.C.
Am uitat parola
Acest site foloseste "cookies" pentru a usura navigarea in site si numararea vizitatorilor intr-o perioada de timp. Prin continuarea utilizarii acestui site va dati acordul folosiri acestora. Multumim pentru intelegere. Apasati aici pentru mai multe informatii.