Româna         English         Français        

Université de Pitesti

INDRUMARE STUDENTI LMA SI LSTAC anul universitar 2017-2018

 

Responsabil program LMA: conf.univ.dr. Laura Cîţu, laura.citu@upit.ro

Indrumator LMA I – conf.univ.dr. Raluca Nitu, raluca.nitu@upit.ro,

Indrumator LMA II – lect.univ.dr. Silvia Boncescu, silvia.dobrin@upit.ro 

Indrumator LMA III – conf.univ.dr. Irina Aldea, irina.aldea@upit.ro

Perioada practica:

LMA I: perioada semestrul  II (40 de ore)

LMA II: perioada  semestrul I (40 de ore) + semestrul II (40 de ore)

LMA III: perioada semestrul 

Indrumare practica: conf.univ.dr. Irina Aldea, irina.aldea@upit.ro

                                      Conf.univ.dr. Florinela Serbanica, florinela.serbanica@upit.ro

                                      Conf.univ.dr. Cristina Ungureanu, cristina.ungureanu@upit.ro                           

                                                                                                           

Responsabil program LSTAC: lect.univ.dr. Cristina Ilinca, cristina.ilica@upit.ro

Indrumator LSTAC I – lect.univ.dr. Carmen Bizu, carmen.bizu@upit.ro

Perioada practica:

LSTAC I: perioada semestrul I (75 de ore)

Indrumare practica: conf.univ.dr. Marina Tomescu, marina.tomescu@upit.ro

Annonces
S.I.I.M.A.D.C.
Mot de passe oublié
Acest site foloseste "cookies" pentru a usura navigarea in site si numararea vizitatorilor intr-o perioada de timp. Prin continuarea utilizarii acestui site va dati acordul folosiri acestora. Multumim pentru intelegere. Apasati aici pentru mai multe informatii.