Româna         English         Français        

Universitatea din Pitesti

Prof. univ. dr. Valeca Constantin Şerban - serban.valeca@upit.ro

Prof. univ. dr. Iorga Siman Ion - ion.iorga@upit.ro

Prof. univ. dr. Stănescu Constantinconstantin.stanescu@upit.ro

Conf. univ. dr. Anghel Sorinsorin.anghel@upit.ro

Conf. univ. dr. Chirleşan Dumitru - dumitru.chirlesan@upit.ro

Conf. univ. dr. Chirleşan Georgeta - georgeta.chirlesan@upit.ro

Conf. univ. dr. Oprescu Benedictbenedict.oprescu@upit.ro

Conf. univ. dr. Giosanu Danieladaniela.giosanu@upit.ro

Conf. univ. dr. Popescu Cristiancristian.popescu@upit.ro

Conf. univ. dr. Marian Mădălinamadalina.marian@upit.ro

Conf. univ. dr. ing. Constantin Ceausu - constantinceausu@yahoo.com

Lector univ. dr. Fianu Sorin - sorin.fianu@upit.ro

Lector univ. dr. Zarioiu Cristinacristina.zarioiu@upit.ro

Lector univ. dr. Bărbuceanu Mirceamircea.barbuceanu@upit.ro

Lector univ. dr. Marinescu Cicerone - cicerone.marinescu@upit.ro

Lector univ. drd. Şuţan Claudiuclaudiu.sutan@upit.ro

Lector univ. dr. Uleanu Florina - florina.uleanu@upit.ro

Lector univ. dr. Duță (Negru) Magdalena

Asist. univ. dr.  cercetare Negrea Denis

Asist. univ. drd. Toma Alexandru Danalexandru.toma@upit.ro

Laborant II S Borăscu Mihai - mihai.borascu@upit.ro

Laborant II S Rusea Ionela - ionela.rusea@upit.ro

Stiri
Acest site foloseste "cookies" pentru a usura navigarea in site si numararea vizitatorilor intr-o perioada de timp. Prin continuarea utilizarii acestui site va dati acordul folosiri acestora. Multumim pentru intelegere. Apasati aici pentru mai multe informatii.