Universitatea din Pitești

Universitatea din Pitești

Logo incredere
Universitate cu grad de încredere ridicat Logo ARACIS
Româna English Français

Reprezentanţii cadrelor didactice și studenților în Consiliul Facultaţii de Ştiinţe Economice şi Drept 2020 - 2024

Nr.crt

Nume/prenume

Functie

Departament/program studii

email

  1.  

Brutu Madalina

Conf.

Management si Administrarea Afacerilor

madalinabrutu@yahoo.com

2.

Mihai Daniela

Conf.

Management si Administrarea Afacerilor

dana_mihai2005@yahoo.com

3.

Micu Cristina

Lect.

Management si Administrarea Afacerilor

micucristyna@yahoo.com

4.

Sinisi Crenguta

Lect.

Management si Administrarea Afacerilor

crengutaileana77@gmail.com

5.

Antoniu Eliza

Lect.

Management si Administrarea Afacerilor

elizantoniu@yahoo.com

6.

Dicu Consuela

Lect.

Finante, Contabilitate si Economie

necsulescuc@yahoo.com

7.

Baldan Cristina

Conf.

Finante, Contabilitate si Economie

baldan.cristina@gmail.com

8.

Apostol Luiza

Lect.

Finante, Contabilitate si Economie

lm.apostol@yahoo.com

9.

Hagiu Alina

Lect.

Finante, Contabilitate si Economie

alinahagiu@yahoo.com

10.

Burtescu Claudia

Conf.

Finante, Contabilitate si Economie

claudia.burtescu@yahoo.com

11.

Ungureanu Emilia

Prof.

Finante, Contabilitate si Economie

emiliaungureanu@yahoo.com

12.

Tolbaru Carmina

Lect.

Drept si Administratie Publica

carminatolbaru@gmail.com

13.

Didea Ionel

Prof.

Drept si Administratie Publica

notar.didea@yahoo.com

14.

Nenu Carmen

Conf.

Drept si Administratie Publica

carmennenu2006@yahoo.com

15.

Draghici Andreea

Conf.

Drept si Administratie Publica

andidraghici@yahoo.com

16.

Iancu Daniela

Lect.

Drept si Administratie Publica

danutaian74@yahoo.com

17.

Popescu Viorica

Lect.

Drept si Administratie Publica

viorica_r30@yahoo.com

18.

Bucur Catalin

Lect.

Drept si Administratie Publica

bucurc2000@yahoo.com

19.

Cioaca Cristina Ionela

student

Drept

crisscristina275@gmail.com

20.

Ioan Amalia Maria

student

Drept

amalia.ioan@yahoo.com

21.

Oncioiu Andreea Iuliana

student

Drept

andreuta1999@gmail.com

22.

Turcescu Andreea Ionela

student

Drept

andreeaturcescu5@gmail.com

23.

Magureanu Alexandra

student

Contabilitate şi Informatică de Gestiune

alexandramagureanu@yahoo.com

24.

Ionescu Simona Bianca

student

Drept

b.ionescu2000@gmail.com

 

Reprezentanţii cadrelor didactice și studenților în Consiliul Facultaţii de Ştiinţe Economice şi Drept 2016 - 2020

Nr.

crt.      

NUMELE SI PRENUME

CADRU DIDACTIC

1

CHELARU EUGEN - eugen.chelaru@upit.ro

2

NENU CARMEN - carmen.nenu@upit.ro

3

DRĂGHICI ANDRREA - andreea.draghici@upit.ro

4

DIACONU DUMITRU - dumitru.diaconu@upit.ro

5

IANCU DANIELA - daniela.iancu@upit.ro

6

DIDEA IONEL - ionel.didea@upit.ro

7

BUCUR CĂTĂLIN - catalin.bucur@upit.ro

8

MIHAI DANIELA - daniela.mihai@upit.ro

9

BRUTU MĂDĂLINA - madalina.brutu@upit.ro

10

MICU CRISTINA - cristina.micu@upit.ro

11

SECARĂ CARMEN - carmen.secara@upit.ro

12

ANTONIU ELIZA - eliza.antoniu@upit.ro

13

AVRAMESCU TIBERIU CRISTIAN - tiberiu.avramescu@upit.ro

14

BURTESCU EMIL - emil.burtescu@upit.ro

15

DICU CONSUELA - consuela.necsulescu@upit.ro

16

DUMITRU MIHAELA IULIANA - mihaela.dumitru@upit.ro

17 

ŞERBĂNESCU LUMINIŢA - luminita.serbanescu@upit.ro

18

RĂDULESCU MAGDALENA - magdalena.radulescu@upit.ro

19

AMZĂR ALICEamzar_alice@yahoo.com

20

OPREA CRISTINA - opreacristina90@yahoo.com

21

GEALAPU DANIELA -  daniela.gealapu@yahoo.com

22

DRAGOȘ CONSTANTINdragos_constantin2@yahoo.com

23

RUSE DRAGOȘ - ruse.dragos01@yahoo.com

24

MOȘOIANU IOANA  - ioanamosoianu10@yahoo.com

Stiri
S.I.I.M.A.D.C.
Am uitat parola
Acest site foloseste "cookies" pentru a usura navigarea in site si numararea vizitatorilor intr-o perioada de timp. Prin continuarea utilizarii acestui site va dati acordul folosiri acestora. Multumim pentru intelegere. Apasati aici pentru mai multe informatii.