Româna         English         Français        

Université de Pitesti

PLANIFICAREA SESIUNII DE  REFACERE EVALUĂRI  FINALE

 1.09.2020 – 12.09.2020

 

Nr.crt

DISCIPLINA

EXAMINATOR

DATA

ORA

SALA

 

INFORMATICĂ an I /2019-2020

 

 

 

 

1

Logică matematică și computațională

Conf. univ.dr.D. Constantin

1.09

12

 

2

Arhitectura sistemelor de calcul

Lector univ.dr.A. Ștefan

2.09

12

 

3

Fundamentele algebrice ale informaticii

Lector univ.dr.C. Andronescu

3.09

12

 

4

Algoritmi și structuri de date

Lector univ.dr.M. Miroiu

4.09

14

 

5

Programare orientată pe obiecte

Prof. univ.dr. T. Bălănescu

5.09

9

 

6

Algoritmica grafurilor

Conf. univ.dr. C. Bălcău

8.09

10

 

7

Geometrie  computațională

Lector univ.dr. R. Georgescu

9.09

10

 

8

Fundamentele programării

Lector univ.dr. V. Păun

10.09

10

 

9

Baze de date

Lector univ.dr. V. Păun

10.09

10

 

10

Limba engleză I, II

Lector univ.dr. A. Moise

11.09

11

 

11

Analiză matematică

Lector univ.dr.A. Nuică

11.09

9

 

12

Educație fizică I, II

As.univ.dr. S. Enache

12.09

10

 

 

INFORMATICĂ an II /2019-2020

 

 

 

 

1

Programare logică

Conf. univ.dr. D. Constantin

1.09

12

 

2

Rețele neuronale

Conf. univ.dr.D. Constantin

1.09

12

 

3

Programare WEB

Conf. univ.dr. D. Constantin

1.09

12

 

4

Sisteme de gestiune a bazelor de date

Lector univ.dr. C. Tudose

2.09

16

 

5

Ecuații diferențiale și cu derivate parțiale

Lector univ.dr. R. Georgescu

3.09

12

 

6

Medii și instrumente de programare

Lector univ.dr. I. Dincă

7.09

10

 

7

Metode avansate de programare

Lector univ.dr. I. Dincă

7.09

12

 

8

Probabilități și statistică

Conf. univ.dr. C. Bălcău

8.09

12

 

9

Proiectarea și implementarea algoritmilor

Conf.univ.dr. C. Bălcău

9.09

12

 

10

Analiza algoritmilor

Conf.univ.dr. C. Bălcău

9 .09

14

 

11

Practică de specialitate

Lector univ.dr. V. Păun

10.09

10

 

12

Limba engleză III, IV

Lector univ.dr. A. Moise

11.09

11

 

13

Educație fizică III, IV

As.univ.dr. S. Enache

12.09

10

 

 

MATEMATICĂ an I /2019-2020

 

 

 

 

1

Logică matematică

Conf. univ.dr. D. Constantin

1.09

12

 

2

Analiză matematică II

Conf.univ.dr. Ș. Costea

2.09

10

 

3

Arhitectura sistemelor de calcul

Lector univ.dr. A. Ștefan

2.09

12

 

4

Algebră I

Lector univ.dr. C. Andronescu

3.09

14

 

5

Algoritmi și structuri de date

Lector univ.dr. M. Miroiu

4.09

14

 

6

Algebră  II

Lector univ.dr. C. Andronescu

7.09

12

 

7

Grafuri și combinatorică

Conf. univ.dr. C. Bălcău

8.09

10

 

8

Geometrie

Lector univ.dr.R. Georgescu

9.09

10

 

9

Fundamentele programării

Lector univ.dr. V. Păun

10.09

10

 

10

Limba engleză I, II

Lector univ.dr. A. Moise

11.09

11

 

11

Analiză matematică I

Lector univ.dr. A. Nuică

11.09

9

 

12

Educație fizică I, II

As.univ.dr. S. Enache

12.09

10

 

 

MATEMATICĂ an II /2019-2020

 

 

 

 

1

Analiză complexă

Conf.univ.dr. Ș. Costea

2.09

14

 

2

Ecuații diferențiale

Lector univ.dr. R. Georgescu

3.09

12

 

3

Software matematic

Lector univ.dr. L. Deaconu

4.09

10

 

4

Complemente de algebră

Lector univ.dr. C. Andronescu

7.09

12

 

5

Teoria probabilităților

Conf.univ.dr. C. Bălcău

8.09

12

 

6

Analiză reală: Teoria măsurii

Lector univ.dr. A. Nuică

9.09

10

 

7

Analiză funcțională

Lector univ.dr. A. Nuică

9.09

12

 

8

Geometrie diferențială

Prof.univ.dr. L. Bălilescu

10.09

9

 

9

Ecuații cu derivate parțiale

Prof.univ.dr. L. Bălilescu

10.09

12

 

10

Limba engleză III, IV

Lector univ.dr. A. Moise

11.09

11

 

11

Analiză matematică III

Prof. univ.dr.N.D. Stănescu

11.09

16

 

12

Educație fizică III, IV

As.univ.dr. S. Enache

12.09

10

 

13

Practică de specialitate

Conf. univ.dr. D. Constantin

12.09

12

 

 

MATEMATICĂ DIDACTICĂ  an I /2019-2020

 

 

 

1

Capitole speciale de didactică mat.

Conf.univ.dr. Ș. Costea

-

Nu sunt r.

 

2

Capitole speciale de algebră liniară

Prof. univ.dr.N.D. Stănescu

-

Nu sunt r.

 

3

Teme de matematică pentru curricula opțională

Conf.univ.dr. Ș. Costea

-

Nu sunt r.

 

4

Prelucrarea digitală a informației

Lector univ.dr.  L. Deaconu

2.09

10

 

5

Capitole speciale de geometrie

Lector univ.dr. R. Georgescu

3.09

12

 

6

Matematici aplicate 2

Prof.univ.dr. C. Udrea

4.09

8

 

7

Tehnici și metode de evaluare școlară

Lector univ.dr.C. Andronescu

7.09

12

 

8

Matematici aplicate 1

Prof.univ.dr. L. Bălilescu

10.09

17

 

9

Practică de specialitate

Conf. univ.dr. D. Constantin

12.09

12

 

 

Tehnici Avansate pt Prelucrarea Informației(TAPI)-an I/2019-2020

 

 

 

1

Tehnici moderne de prel. imaginilor

Conf. univ.dr. D. Constantin

1.09

12

 

2

Sisteme avansate de baze de date

Lector univ.dr. C. Tudose

2.09

10

 

3

Tehnici de optimizare

Lector univ.dr. M. Miroiu

4.09

15

 

4

Dezvoltarea sistemelor de programe

Prof. univ.dr. T. Bălănescu

5.09

9

 

5

Modelare matematică și teoria grafurilor

Conf. univ.dr. C. Bălcău

8.09

14

 

6

Modele de calcul cu aplic. în ec. și actuariat

Conf. univ.dr. C. Bălcău

8.09

16

 

7

Inteligență computațională

Conf. univ.dr. D.A. Popescu

10.09

8

 

8

Modele economice liniare

Prof. univ.dr.N.D. Stănescu

11.09

16

 

9

Practică de specialitate

Conf. univ.dr. D. Constantin

12.09

12

 

Annonces
S.I.I.M.A.D.C.
Mot de passe oublié
Acest site foloseste "cookies" pentru a usura navigarea in site si numararea vizitatorilor intr-o perioada de timp. Prin continuarea utilizarii acestui site va dati acordul folosiri acestora. Multumim pentru intelegere. Apasati aici pentru mai multe informatii.